Hakkımızda

Hakkımızda

Uşak Yıldızhan Evden Eve Nakliyat şirketimiz 2000 yılında kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.Uşak evden eve Nakliyat Kuruluşundan beri müsteri memluniyetini ön planda tutmustur. Uşak evden eve nakliyat bunyesinde 4 kamyon ve 20 tane uzman kadroya sayiptir.Uşak Yıldızhan Nakliyat Asansörlü Ambalajli Sigortali hizmetleri bulunmaktadir. Uşak evden eve nakliyata Sehir ici ve sehirlerarasi Nakliyata Uşakta ilk akla gelen firmadir Uşak evden eve nakliyat Egeden doguya Turkiyenin 81 iline esya ve parca esya hizmetlerimiz vardir.

Misyonumuz

Uşak Evden Eve taşıma faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz

Usak Yıldızhan Nakliyat olarak Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.