Hakkımızda

Contact Info

  • Adres Aybey Mahallesi 1. Kerim Sokak No:19 Uşak
  • E-Posta info@yildizhanevdeneve.com
  • Telefon +90(553) 286 29 49
Hakkımızda

Hakkımızda

Uşak Evden Eve Nakliyat 
Uşak Yıldızhan Evden Eve Nakliyat olarak 2000 yılından bugüne  faaliyet gösteren  ve sektöründe  lider bir firmadır.
Uşak evden eve nakliyat  olarak bünyesinde  4 tane özel  evden eve kamyonu ve 20 tane personeliyle Uşak ve Eğe bölgesinde öncü  bir firmadır.
Uşak Yıldızhan Evden Eve  Şehir içi ve şehirler arası Profesyonel Taşımacılıkta  kalitede den ödün vermeden   siz değerli müşterimize hizmet sunmaya devam etmektedir.
 Uşak evden  eve sektöründe  Uşakta  iddialı  bir ekiple    Uşakta  saygın  bir firma olmamaktan gurur duymakta 
 Uşak Yıldızhan Evden Eve Nakliyat  olarak     hizmet verdiğimiz ambalajlı asansörlü sigortalı  bir şekilde  sektöründe en iyisi olmaktan gurur duyuyoruz 
Siz değerli müşterimizin isteğinde  paketleme  montaj ve demontaj yapıyoruz. 
Şehirler arasında da çözüm ortağınız  Uşak Yıldızhan Evden Eve Nakliyat 
Önceden  gelen exper elamanımiz eşyanın eşyanın  en  sağlıklı bir şekilde  diğer evede  sorunsuz bir sekilde  taşınmasında  gözlemler  yapıyor  ve  eşyanın  durumunda  göre  kamyon ve eleman  yönlendiriyor  ve bu durumda siz müşterilerimize  ekonomik  bir evden eve nakliyata  yardımcı oluyoruz 
Yıldızhan Taşımacılık  her zaman müşterilerin isteği doğrultusunda   gününde ve saatinde söz verildiği zaman olur
  Uşak şehirler arasıdada Uşak Yıldızhan Nakliyat  her zaman iddialı 
 Uzman kadrosuyla son model ekipmanlarıyla  Uşak Yıldızhan Nakliyat  her zaman hazır  
Türkiye’nin  her yerine Batısından  Doğusuna Karadeniz’inden  Akidenize Türkiye’nin  81  ilini hizmet vermekte. 

Uşak Yıldızhan  Evden Eve Nakliyat
Yıldızhan  Nakliyat, ister şehirler arası; ister şehir içi olacak şekilde Uşak’ta olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde evden eve nakliyat hizmet sunar. Taşınmasını istediğiniz tüm eşyaların gerekli listesini yaparak önce paketleme ve ambalajlama, sonrasın da ise nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu yaşanan aşamalar da ise tamamen profesyonel ekipleri ile sorunsuz olarak çalışmalarını yürütür.
Örneğin; paketleme, ambalajlama, taşıma ya da benzeri diğer konular da bir çok firma gibi sürekli olarak sabit bir ekip ile çalışmaz. Tüm aşamalar da alanın da uzman kişiler ve ekipler ile çalışarak; eşyalarınızın asla zarar görmesini engelleyerek vaktin de tarafınıza ulaşmasını sağlar.
Yıldızhan Nakliyat 15. yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile başta Uşak  olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir. Değerlerimiz arasında müşteriler, çalışanlar, dürüstlük, profesyonellik, iletişim ve mükemmellik değerlerini taşıyan kaliteli bir nakliyat şirketidir.
Uşak  evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan Evden eve nakliyat firmamız gerek şehir içi gerekse de şehirler arası olmak üzere sizlere en kaliteli hizmetleri sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir

Etiketler

Bize Yazın

Adres Bilgilerimiz

  • Uşak Türkiye
  • Aybey Mahallesi 1. Kerim Sokak No:19 Uşak
  • +90(553) 286 29 49
  • info@yildizhanevdeneve.com
Hemen Ara WhatsApp